Plany treningowe

Plan treningowy tworzony przez nas jest całkowicie spersonalizowany, dostosowany do Twoich celów, możliwości i potrzeb. Jest on przygotowywany na podstawie ankiet wypełnionych przez Ciebie. Ankiety wyślemy do Ciebie przy rozpoczęciu współpracy, w nich zawarte będą pytania i wszelkie, potrzebne nam informacje o Tobie, Twoim przebiegu dnia, oraz miejscu wykonywania treningu. Chcesz wykonywać plan treningowy w domu, bez sprzętu? Chcesz skupić się na danej partii ciała? Interesuje Cię np. plan treningowy skierowany na pośladki? A może poszukujesz planu treningowego, który będziesz mógł wykonać na wakacjach, z drugą połówką? Nie stanowi to problemu, dostosujemy plan do Twoich oczekiwań i celów treningowych. Jeżeli trening wesprzesz odpowiednim żywieniem gwarantujemy Ci efekty i zadowolenie.

Jak wygląda plan treningowy przygotowany przez nas?

Zdarzało Ci się pewnie nie raz mieć przed sobą plan treningowy znaleziony na jakimś forum, lub ściągnięty ze strony internetowej. Pewnie często też zdarzało Ci się korzystać z planu treningowego kolegi. Nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo taki plan nie jest dostosowany do Ciebie i Twoich celów. Efekty uzyskane poprzez pracę z takim planem mogą być zupełnie inne, niż byś tego oczekiwał. Dlatego warto zgłosić się do profesjonalnego trenera, aby rozpisał plan treningowy, który zadba o wszystkie aspekty. Wtedy, gdy będziesz trzymał się zasad, jakie plan zakłada będziesz mógł oczekiwać realizacji swoich, własnych celów treningowych i wymarzonych efektów.
Trzymanie się założeń planu pozwoli Ci także uniknąć kontuzji, przeciążeń, a także pozwoli lepiej kontrolować postępy.

Dla kogo plan treningowy?

Jesteś osobą całkowicie początkującą i nie znasz ćwiczeń? To także nie jest problemem. Otrzymasz od nas nagrane specjalnie dla Ciebie filmy z demonstracją ćwiczeń. Na filmach pokażemy pozycje początkowe i końcowe ćwiczeń oraz zaznaczymy poprawną technikę wykonywania ćwiczeń. Za każdym razem, gdy będziesz wykonywał plan treningowy będziesz mógł zajrzeć do filmów i przypomnieć sobie jak wygląda ćwiczenie i jak dobrze je wykonać. Wychodzimy naprzeciw Twoim trudnościom i oczekiwaniom:)

Plan treningowy możesz zamówić w pakiecie z planem żywieniowym w korzystniejszej cenie. Odpowiednie żywienie jest nieodłączną częścią efektywności treningowej, więc warto połączyć to w spójną całość i skorzystać z pakietu planów.

Twoja metamorfoza jest naszą pasją!

Treningi pod naszym okiem, to gwarancja Twojego sukcesu.
Z nami stworzysz lepszą wersję siebie!

Otrzymujesz od nas

W ramach zakupionego pakietu dajemy Ci

Plan treningowy

Plan dopasowany do Twoich celów

W pakiecie taniej

Wybierz pakiet (plan treningowy, żywieniowy i suplementacyjny). Zapytaj o szczegóły

Metamorfozy naszych klientów

Paula Banot Leoniewska

Paula Banot Leoniewska

Personal Trainer
Bartosz Leoniewski

Bartosz Leoniewski

Bodybuilder, Personal Trainer

Zamów plan już teraz

Plan treningowy przygotujemy specjalnie dla Ciebie
Indywidualny plan treningowy, dostosowany do Twoich oczekiwań. Wspólnie zrealizujemy Twój sukces. Plany dla kobiet przygotowuje Paula, dla panów Bartek.

Nasze artykuły

Poniżej prezentujemy wskazówki i zasady treningowe, które mogą być dla Ciebie ważne
Początki na siłowni

Początki na siłowni

wskazówki treningowe
Wysiłek fizyczny, pot, łzy i zmiana nawyków żywieniowych wydają się początkowo mniejszym zmartwieniem niż to, że czujesz się skrępowany i zawstydzony nowością, jaką jest siłownia 😬😐 Myślisz, że wszyscy są wprawieni i silni, a Ty, totalny żółtodziub… Narobisz sobie tylko obciachu 😣 Nie martw się, setki osób przygodę z siłownią zaczynają równo z Tobą, a […]
Read More
Domowy chleb

Domowy chleb

odżywianie
Przepis na przepyszny, domowy chleb! 😋 Składniki (2 chleby): Szklanka płatków owsianych Szklanka siemienia lnianego Szklanka ziaren słonecznika Szklanka ugotowanej kaszy gryczanej Szklanka otrębów pszennych 2 łyżki soli 1 łyżka ksylitolu 1kg maki typ 650 2 szklanki mąki żytniej 5 szklanek wody 1 łyżka miodu rozpuszczona w jednej szklance wody Zakwas Sposób przygotowania: Wsypać wszystkie […]
Read More
Meksyk, który podbił nasze serca! cz. I
Bajeczny półwysep Jukatan oraz Isla Holbox Nie wiem czy uda mi się słowami i zdjęciami pokazać Wam jak cudowny jest Meksyk, ale będę próbować! Półwysep Jukatan od dawna gościł na mojej liście „must see”, a nawet zachodząc w pamięć daleko wstecz, myślę, że Meksyk to było moje pierwsze, tak „odległe”, podróżnicze marzenie. Pamiętam, że zawsze […]
Read More