Plany dietetyczne

Słowo „DIETA” często kojarzone jest z niesmacznym, jałowym jedzeniem, z odchudzaniem, głodzeniem się – czyli niczym przyjemnym. Błędne myślenie. Zapewniamy Was, że dieta – czyli nic innego, niż pewien sposób odżywiania się może być bardzo smaczna, sycąca i zróżnicowana! Osoby, które nie odżywiają się prawidłowo nie wiedzą jak bardzo może poprawić się jakość i komfort ich życia za sprawą zbilansowanej, odpowiedniej diety.
Dieta stanowi nieodłączny element życia każdego człowieka i jest ona bardzo ważna w prawidłowym rozwoju organizmu ludzkiego jak równie ważna dla uniknięcia wszelkich chorób związanych z odżywianiem. Odpowiednie żywienie to także klucz do efektywności treningowej. Dieta stanowi 70% sukcesu, tak więc jej rola w osiąganiu wymarzonych celów treningowych jest bardzo istotna.
Prawidłowy sposób odżywiania się, który dostosujemy do Ciebie pomoże Ci lepiej się poczuć, uczyni Cię zdrowszym i silniejszym człowiekiem. W połączeniu z odpowiednim treningiem pozwoli Ci stać się właścicielem sylwetki o jakiej zawsze marzyłeś.

Jak wygląda plan żywieniowy przygotowany przez nas?

Jest to jednorazowo rozpisany plan dietetyczny, który jest całkowicie spersonalizowany i dostosowany do Twoich celów treningowych. Przygotowujemy go w oparciu o ankietę, która wcześniej zostanie przez Ciebie wypełniona.
Plan będzie składał się z kilku posiłków. Do każdego z nich podany będzie rozkład makroskładników oraz kaloryczność. Każdy posiłek w planie będzie zawierać różne propozycje dań, dzięki czemu w dieta nie będzie monotonna ani nudna. Każda propozycja będzie podawać składniki wraz z gramaturą oraz dokładny sposób przygotowania danego dania. Zapraszamy na naszego bloga, tam znajdziesz przykładowe przepisy Akademii Formy.

Twoja metamorfoza jest naszą pasją!

Treningi pod naszym okiem, to gwarancja Twojego sukcesu.
Z nami stworzysz lepszą wersję siebie!

Otrzymujesz od nas

W ramach zakupionego pakietu dajemy Ci

Plan żywieniowy

Obejmujący Twoje cele oraz preferencje

W pakiecie taniej

Wybierz pakiet (plan treningowy, żywieniowy i suplementacyjny). Zapytaj o szczegóły

Metamorfozy naszych klientów

Paula Banot Leoniewska

Paula Banot Leoniewska

Personal Trainer
Bartosz Leoniewski

Bartosz Leoniewski

Bodybuilder, Personal Trainer

Zamów plan już teraz

Plan żywieniowy przygotujemy specjalnie dla Ciebie
Indywidualny plan żywieniowy, dostosowany do Twoich oczekiwań. Wspólnie zrealizujemy Twój sukces. Plany dla kobiet przygotowuje Paula, dla panów Bartek.

Nasze artykuły

Poniżej prezentujemy wskazówki i zasady treningowe, które mogą być dla Ciebie ważne
Początki na siłowni

Początki na siłowni

wskazówki treningowe
Wysiłek fizyczny, pot, łzy i zmiana nawyków żywieniowych wydają się początkowo mniejszym zmartwieniem niż to, że czujesz się skrępowany i zawstydzony nowością, jaką jest siłownia 😬😐 Myślisz, że wszyscy są wprawieni i silni, a Ty, totalny żółtodziub… Narobisz sobie tylko obciachu 😣 Nie martw się, setki osób przygodę z siłownią zaczynają równo z Tobą, a […]
Read More
Domowy chleb

Domowy chleb

odżywianie
Przepis na przepyszny, domowy chleb! 😋 Składniki (2 chleby): Szklanka płatków owsianych Szklanka siemienia lnianego Szklanka ziaren słonecznika Szklanka ugotowanej kaszy gryczanej Szklanka otrębów pszennych 2 łyżki soli 1 łyżka ksylitolu 1kg maki typ 650 2 szklanki mąki żytniej 5 szklanek wody 1 łyżka miodu rozpuszczona w jednej szklance wody Zakwas Sposób przygotowania: Wsypać wszystkie […]
Read More
Meksyk, który podbił nasze serca! cz. I
Bajeczny półwysep Jukatan oraz Isla Holbox Nie wiem czy uda mi się słowami i zdjęciami pokazać Wam jak cudowny jest Meksyk, ale będę próbować! Półwysep Jukatan od dawna gościł na mojej liście „must see”, a nawet zachodząc w pamięć daleko wstecz, myślę, że Meksyk to było moje pierwsze, tak „odległe”, podróżnicze marzenie. Pamiętam, że zawsze […]
Read More