Trener personalny Wrocław

Trener personalny Wrocław

Nowoczesne, lepsze systemy treningowe. Dla Ciebie.

 

Chcesz trenować efektywnie, pod okiem praktyków i zawodników sportów sylwetkowych? Postaw na siebie i swoje marzenia. Nie sabotuj. Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie.

 

Przyjdź do nas na kilka treningów i przekonaj się, że nowa wersja Ciebie jest na wyciągnięcie ręki. Przekonasz się, że zostaniesz z nami na dłużej.

 

Trening siłowy, trening funkcjonalny, kształtowanie sylwetki, redukcja masy ciała, budowa masy mięśniowej, plany treningowe i dietetyczne. Czego potrzebujesz? Przygotujemy dla Ciebie indywidualne, efektywne rozwiązanie.

 

Zapraszamy na treningi personalne we Wrocławiu w Fitness Academy Domar, niedaleko wrocławskiego Rynku.

Trenujesz samodzielnie? Możliwe, że robisz to nieefektywnie. My Ci pokażemy jak trenować zdrowo i skutecznie.

 

Trener personalny Wrocław

 

Na treningu personalnym w Akademii Formy przygotujesz sylwetkę na lato, schudniesz na wesele, zbudujesz masę mięśniową. Wspólnie osiągniemy Twój cel. Nabierzesz pewności siebie i poprawisz zdrowie. Wszystko to w świetnej atmosferze. Zapraszamy. Trener personalny Wrocław

trener personalny wrocław bartek leoniewski i paula banot

Trener personalny to osoba, która zadba o Twoją sylwetkę kompleksowo. Jednak trener to nie tylko osoba wyspecjalizowana w jednej dyscyplinie sportu. Trener personalny to mentor, motywator i nierzadko również przyjaciel na Twojej ścieżce walki o lepszą sylwetkę.

Trening personalny to proces długofalowy. Tylko długoterminowy plan jest w stanie przynieść najlepsze efekty. Opiera się na odpowiednim doborze i skalowaniu ćwiczeń. Trener personalny to również doradca w kwestiach żywieniowych. Nierzadko posiada wiedzę z zakresu psychologii i skutecznego motywowania. Wszystko po to, by trening personalny był efektywny i przybliżył Cię do realizacji Twojego celu.

Dobry trener personalny potrafi poprowadzić zajęcia w sposób efektywny i przede wszystkim bezpieczny. Każdy człowiek, podczas swojego życia, zmaga się z różnymi chorobami czy kontuzjami. Wymaga to nierzadko odpowiedniego podejścia do treningu personalnego, a od trenera personalnego sporej wiedzy z zakresu anatomii czy fizjoterapii.

Osoby trafiające do trenera osobistego zazwyczaj mają swój z góry określony cel. Tym celem jest niemal zawsze korzystna zmiana w sylwetce. Jednak z uwagi na indywidualne preferencje i możliwości każdego człowieka, jego choroby i przebyte kontuzje, proces treningu personalnego u każdego powinien być inny. Zestaw ćwiczeń dobrany i sprawdzony w przypadku jednej osoby, dla drugiej może być wręcz szkodliwy! Dlatego tak ważne jest, by trafić pod skrzydła dobrego trenera personalnego. Przed treningiem dobry trener przeprowadzi z Tobą wywiad. Zapyta o przebyte kontuzje i choroby. W tym momencie wciela się nieco w rolę lekarza. I de facto w pewnym sensie trener personalny jest lekarzem – Twojej sylwetki.

Trener personalny we Wrocławiu

Akademia Formy we Wrocławiu prowadzi treningi personalne, treningi indywidualne, treningi grupowe (w parach) dla swoich klientów w Fitness Academy Domar we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej. Jest do bardzo dobra lokalizacja niedaleko wrocławskiego Rynku, w pobliżu placu Jana Pawła II. Na miejscu znajduje się parking dla klientów.

Akademia Formy:

  • Szybko, bezpiecznie i zdrowo
  • Najlepszy dobór treningów osobistych
  • Świetna atmosfera

 

Zastanawiasz się czy trening personalny jest dla Ciebie? Niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania i doświadczenia z treningiem, dobierzemy dla Ciebie optymalny trening. Każdy nowy podopieczny ma swoją indywidualną, wyjątkową historię. I my do tej historii dopasujemy idealny trening. Nieważne, czy jesteś pierwszy raz na siłowni, czy może trenujesz już samodzielnie wiele lat – Akademia Formy pobudzi Cię do rozwoju. Wspólnie zrealizujemy Twoje marzenia o lepszej sylwetce. Trener personalny Wrocław to my.