Paulina Banot

O mnie

Specjalizuję się w kształtowaniu kobiecej sylwetki, pozbywaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej, jak i w budowaniu masy mięśniowej. Umiejętności te poparte są rezultatami, jakie osiągamy wspólnie, z klientkami.

Ze sportem związana jestem od najmłodszych lat, zawsze był on obecny w moim życiu, stąd wybór AWF’u, jako uczelni wyższej. Rozpoczynając studia na Akademii Wychowania Fizycznego wiedziałam już czym chciałabym się zajmować, w życiu. Od lat skupiona jestem na tym, by być jak najlepszym trenerem personalnym. Charakter sportowca nigdy nie odpuszcza, dlatego dziś jestem tu, gdzie jestem, osiągnęłam zamierzony cel. Teraz mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem, pomagać kobietom spełniać ich sylwetkowe cele.

Moje wyniki sportowe w kategorii Bikini Fitness:

Paula Banot

Uczestnictwo w zawodach sportów sylwetkowych, pozwoliło mi mocno zagłębić się w teorię i praktykę pracy, nad kobiecym ciałem. Mimo moich dużych osiągnieć sportowych na arenie międzynarodowej uważam, że moim największym osiągnięciem jest to, że mogę wykonywać pracę, która jest moją pasją.

Doświadczenie

Ponad 10 lat

Kwalifikacje

Akademia Wychowania Fizycznego

Umiejętności

bodybuilding, kształtowanie kobiecej sylwetki, redukcja masy ciała, stretching & flexibility, trening funkcjonalny

Sporty

Bikini Fitness, taniec

Hobby

sport, podróże, zwierzęta, moda, psychologia

Instagram

Odwiedź mój instagram@paulabanot