Aktywujemy Was na wiosnę

26 lutego, 2019 / informacje
Aktywujemy Was na wiosnę

Trenujesz, zdrowo się odżywiasz, ale chciałabyś przyspieszyć efekty uzyskiwane z trenerem. Zastanawiasz się jak można wspomóc efekty ćwiczeń i zdrowego żywienia?

 

Możliwości i zabiegów na rynku jest dziś bardzo wiele. Można się w tym całkowicie pogubić. Ja chciałabym napisać Wam kilka słów o zabiegu z którego sama korzystam – LPG ALLIANCE ENDERMOLOGIE.

 

LPG ALLIANCE ENDERMOLOGIE, to najnowsze „dziecko” francuskiej fabryki w Walencji. Ta nowa generacja eliminuje ryzyko rozciągnięcia skóry podczas zabiegu, co mogło mieć miejsce, gdy zabiegi wykonywane były przy pomocy starszych urządzeń. Ponadto nowa endermologia jest bezbolesna, dla mnie wręcz przyjemna i relaksująca.

 

W jaki sposób działa LPG ALLIANCE ENDERMOLOGIE?

 

Endermologia to mechaniczny masaż, który wykorzystuje podciśnienie. Głowica masująca wyposażona jest w dwie ruchome rolki, pracujące niezależnie od siebie. Pomiędzy rolkami znajduje się komora zasysająca fałd skóry. Skóra jest mocno ugniatana w różnych kierunkach. Taki masaż pobudza krążenie i metabolizm oraz zmusza do podjęcia procesów regeneracyjnych. Dzieje się to w sposób naturalny – skóra sama „mobilizuje się” do odbudowy i regeneracji. Taki masaż działa też oczyszczająco – z orgnizmu usuwane są toksyny i tłuszcze, wzmaga ukrwienie tkanek, poprawia metabolizm oraz stymuluje wymianę międzykomórkową.

 

Efekty eddermologii zauważa się średnio po 3 zabiegach.

 

  • skóra jest wygładzona i ujędrniona (produkuje więcej naturalnego kolagenu, elastyny, i kwasu hialuronowego)
  • miejsca dotknięte cellulitem są wygładzone
  • napięte po treningach mięśnie rozluźniają się
  • rozstępy i blizny są spłycone
Aby uzyskać najbardziej oczekiwany efekt konieczne jest wykonanie serii zabiegu. W zależności od skali problemu, będzie to 10-20 zabiegów. Ważna jest także regularność – najlepiej zabieg wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Po zakończonej serii zaleca się wykonanie zabiegu przypominającego co jakiś czas.
Endermologia, to dodatek do zdrowego trybu życia, w pojedynkę wiele nie zdziała. Aktywność fizyczna, zdrowe odżywianie i odpowiednia podaż wody to podstawa, zawsze jednak w walce z cellulitem masaż dużo pomaga. Ja Endermologię stosuję jako dodatek do zdrowego trybu życia nie tylko w celu wygładzenia nierówności na skórze, ale także jako regenerację dla zmęczonych treningami mięśni.
Wraz z Instytut Urody Prestiż aktywujemy Was na wiosnę! Zadbajcie o swoją sylwetkę i zdrowie, a skutkiem ubocznym niech będzie piękna sylwetka przez cały rok.
Zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty😊.